>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mali i Robit

Zonë mjaft e kërkuar kryesisht gjatë sezonit veror !

2+1

84m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Mali i Robit, Kavajë.
Ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 84 m2. Ndodhet në katin e parë dhe ka pamje nga deti, brezi i parë. Shitet pjesërisht i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 950 Euro\M2

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.