>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mbikalimi i Komunës së Parisit, Tiranë

2+1

132m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Mbikalimi i Komunës së Parisit, Tiranë.
Me një sipërfaqe prej 132m2 dhe tipologji 2+1+2, ku është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të mirë administruar me ashensor. Shitet i mobiluar dhe ka 2 vende parkimi, ashensori shkon deri në -1 në parking. Cdo dhomë është e shtruar me parket, ka ndricim led dhe sistem kapot.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.