Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mine Peza, Tiranë

2+1

90m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Mine Peza, Tiranë.
Me sipërfaqe 90 m2, dhe tipologji 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor. Shitet i mobiluar në menyrë bashkëkohore, posedon edhe hipotekë. Pallati ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.