>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mine Peza, Tiranë

2+1

107m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

“Mine Peza Residence” është një nga projektet më të fundit që do të ndërtohet në një nga vendet më strategjike dhe më të rëndësishme të Tiranës (Mine Peza). Ky objekt do të ketë hapësirë kryesore banimi, si dhe shërbime të ndryshme si një qendër tregtare nëntokësore.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale prej 107.5m2 ku 89m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 18.5m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e parë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.