>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mine Peza, Tiranë

2+1

112m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Mine Peza, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 112.3m2 ku 101.3m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 21m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një godine të re që është në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet godina është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.