>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mine Peza, Tiranë

1+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Mine Peza, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 74.9m2 ku 62m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 12.9m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në një godinë të re që është në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet godina është mjaft e kërkuar nga njerëzit. Ka mundësi për bleje vendparkimi, mbi vlerën e apartamentit.
Cmimi i shitjes së apartamentit 1400 Euro(i diskutueshem).
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.