>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mine Peza, Tiranë

1+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Me sipërfaqe 75m2 dhe tipologji 1+1. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri me ashensor. Zona në të cilën ndodhet pallati siguron të gjitha facilitetet e nevojshme të klientit për një jetesë të mirë dhe komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.