Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Moxart, Tiranë

2+1

81m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Moxart, Tiranë.
Aty ku klasikja është shkrirë me modernen! Një projekt plotësisht i drejtë me 12 kate, i vendosur në Bulevardin e Tiranës, në truallin 6000 m² i cili do t’ju japë ndjesinë e mrekullueshme sikur jetoni në të kaluarën. Projekti përbëhet nga dy hyrje të stilit Austriak të vendosura përgjatë Rrugës Dervish Hatixheja, pranë me Ministrinë e Drejtësisë dhe 5 minuta larg nga qendra e qytetit të Tiranës. Prona përfiton shumë nga një lidhje e pashembullt në të gjithë Sheshin Skënderbej. Apartamentet në Mozart janë gati të përfitojnë nga potenciali pozitiv ekonomik i zonës, gjë që e bën vendbanimin investimin më të mirë për të marrë me qira ose për të jetuar për ata që e duan luksin dhe qendrën e qytetit.
Apartamenti me tipologji 2+1, sipërfaqe 81m2 ndodhet në një pallat i cili sapo ka përfunduar me ashensor. Apartamenti shitet bosh.
Shitet 1750 E/m2.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.