>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Parku i Lojërave, Vlorë

2+1

119m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Parku i Lojërave, Vlorë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 119.7m2 ku 102m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 17.7m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një godinë të re në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 700 Euro/m2.
Për më sëhumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.