Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek projekti më i ri,te Komuna e Parisit

1+1

85.2m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartament në shitje tek projekti më i ri,tek Komuna e Parisit.
White Tower është një projekt që vjen i vecantë me stilin arkitekturor.
Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mësipërme janë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapsira të bollshme.Ka funksion rezidencial & komercial me 3 kate nëntokë dhe 16/17 kati mbi tokë.
Apartamenti ka sipërfaqe netto 71 m2 dhe bruto 85.2 m2. Tipologji 1+1 dhe ballkon.
Shitet 1500 E/m2.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.