Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rajfi Residence, Durrës.

1+1

95m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartamenti me sipërfaqe 95m2 dhe tipologji 1+1 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë, 1 tualet dhe një dhomë për garderobë. Ndodhet në katin e 19 të një pallati të sapo përfunduar me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti dhe ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit dhe që plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.