>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rezidenca Afrika, Sarandë

3+2

243m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rezidenca Afrika, Sarandë.
Me një sipërfaqe 243m2 ka dhe një verandë të madhe, apartamenti ndodhet në brezin e parë me pamje tërësisht nga deti. Ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.