Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rezidenca Turdiu

2+1

164m²

Në shitje

Përshkrimi

Garden Residence Turdiu është një kompleks banimi me 9 ndërtesa kryesore me 7, 8, 11 dhe 12 kate mbi tokë dhe kate parkimi nëntokë. Kompleksi ofron hapësira rekreative për banorët, një pishinë të përbashkët, një kënd lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Ndodhet tek Fusha e Aviacionit.
Apartamenti për shitje është me tipologji 2+1+ 1 Garderobë + 2 tualete. Ndodhet në katin e dhjetë dhe të fundit. Ka cmim okazion.
Shitet 800 Euro/m2.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.