>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga “5 Maji”, Tiranë

2+1

104m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe totale 104.12m2 ku 91.34m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 12.78m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 3 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 900 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.