>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga Aleksandër Moisiu, Vlorë

1+1

65m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga Aleksandër Moisiu, Vlorë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 65m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i mobiluar. Ka pamje nga deti. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit gjatë sezonit veror.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.