>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga dytësore në krah të Casa Italia, Tiranë

3+2

127m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga dytësore në krah të Casa Italia, Tiranë.
Me një sipërfaqe prej 127m2 dhe tipologji 3+1+2 tualete, apartamenti është i organzuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine në përfundim të punimeve të saj me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina është e qetë dhe mjaft e kërkuar.
Shitet 800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.