>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga e Barrikadave, Tiranë

2+1

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga e Barrikadave, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 125.6m2 ku 110m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 15m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 40.62m2 është sipërfaqja e verandës. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet dhe verandë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një godine të re me ashensor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.