>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga e Bogdanëve, Tiranë

1+1

83m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga e Bogdanëve, Tiranë.
Apartamenti me sipërfaqe 83m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në një pallat të sapo përfunduar me ashensor. Shitet bosh. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.Ka mundësi blerje edhe për garazhd.
Cmimi i garazhdit 25000 Euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.