>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga e Dibrës, Tiranë.

1+1

76.70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Të jetosh i rrethuar nga gjelbërimi, në zemër të Tiranës, në rezidencat luksoze me të gjithë komfortin dhe standardet më te larta të cilësisë.
Një mundësi unike dhe e papërsëritshme.
Arkitekti Sicilian Antonio Iraci gjatë aktivitetit të tij të gjerë profesional, ka krijuar arkitektura të bukura në dimensione të vogla dhe të mëdha është nderuar disa herë me çmime dhe ka merituar kopertinën e Elle Decor me krijimin e një prej vilave më të bukura të Italisë.Puna e tij e fundit është pikërisht këtu, në qendër të Tiranës. Veçoria e ndërtesës Selvia është fakti i mundësisë për të jetuar në një mënyrë unike dhe ekskluzive në zemër të qytetit, i rrethuar me gjelbërim dhe vetrata të mëdha, gjithçka e pasuruar me një hijezues (brise-soleile) të veçantë që mbulon ndërtesën, një prekje elegante dhe e gjeneratës së fundit.
Apartamenti në shitje ka këto karakteristika: Ndodhet në katin e shtatë banim, me tipologji 1+1. Sipërfaqja totale e apartamentit është 76.7o m2, nga të cilat 65.10 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 11.60 m2 sipërfaqe e përbashkët.
Shitet 1700 E/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.