>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga e Kosovarëve, Tiranë

3+2

157m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga e Kosovarëve, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 157m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 7 të një godine me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.