Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga e Portit, Durrës

2+1

106m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartament në shitje me sipërfaqe 106m2 dhe tipologji 2+1. Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri me ashensor. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.