>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga Fortuzi, Tiranë

1+1

64m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga Fortuzi, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe 64m2 dhe me tipologji 1+1. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e parë të një pallati të ri me ashensor. Zona i plotëson të gjitha nevojat për jetesë komode.
Shitet 1400 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.