>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”

None

74m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 74.55m2, ku 64.58m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 9.97m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.