>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”, Tiranë

1+1

72m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 72.80m2, ku 63.07m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 9.73m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Cmimi i shitjes 1150 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.