>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”, Tiranë

2+1

112m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 112.13m2, ku 97.14m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 14.99m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 156.35m2 është sipërfaqja e tarracës. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.