>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga Panorama, Tiranë

2+1

114m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga Panorama, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 114m2 dhe tipologji 2+1+2. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 2 të një godine me ashensor. Apartamenti ka orientim Lindje. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.