Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Rruga”Haxhi Hysen Dalliu”

1+1

67m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 1+1+ballkon.
Ka një sipërfaqe totale 67 m2. Ndodhet në katin e tretë banim,në një pallat të ri me ashensor. Ndodhet në një zonë ku facilitetet dhe shërbimet e ndryshme nuk mungojnë, në mënyrë që të keni një jetesë sa më komode. Zona është e preferuar dhe ofron mundësi të mira investimi.
Cmimi është i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.