>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Shkëmbi i Kavajës

Vendi i duhur për pushime të qeta !

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës . Ka tipologji 1+1 dhe
një sipërfaqe totale 60m2. Ndodhet në katin e 6
të një pallati të ri të mirëmbajtur, me ashensor .
Cdo gjë është e re e sapo bërë . Ndodhet në brezin e parë dhe kap pamje anësore të detit .

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.