Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Shkëmbi i Kavajës, Durrës

1+1

65m²

Në shitje

Përshkrimi

Me sipërfaqe 65 m2 dhe tipologji 1+1 është e organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kushinë dhe një tualet, ndodhet në katin e 12 të një pallati me ashensor me punime cilësore. Ka pamje nga deti dhe ndodhet në brezin e parë, apartamenti shitet i mobiluar me kushte bashkëkohore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.