>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Shkëmbi i Kavajës

2+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament komod me pamje të mrekullueshme nga deti. Dy dhoma gjumi dhe një kuzhinë të bollshme, dhomë ndenje, me sipërfaqe totale 75m2. Apartamenti ka dritë të plotë, i vendosur në një zonë të shkëlqyeshme, 1 minutë në këmbë nga deti. Zona ofron shumë restorante, dyqane dhe një shëtitore të gjerë aty pranë. Rinovim i ri modern duke përdorur materialet më të mira, dyer të reja, duke përfshirë një derë hyrëse me plumb, dritare të reja me cilësi të lartë në të gjithë apartamentin, dritare termo panoramike janë instaluar në sallë. Laminat gjerman në të gjithë apartamentin, tualet me pajisje italiane.
Apartamenti është i pajisur plotësisht me pajisje të markave më të mira. Divan italian në dhomën e ndenjes, krevate në dhomat e gjumit nga Danimarka, me dyshekë italianë. Apartamenti është shumë funksional dhe plotësisht gati për banim, shitet me të gjitha mobiljet dhe pajisjet.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.