>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Shkolla e Bashkuar, Tiranë

2+1

100m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament në shitje tek Shkolla e Bashkuar, Tiranë.
Me sipërfaqe 100m2 dhe tipologji 2+1, apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar në menyrë moderne. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.