>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Stacioni i Trenit, Tiranë

1+1

69m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Stacioni i Trenit, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 69.38m2 ku 61.79m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 7.59m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe ka tipologji 1+1. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë me ashensor. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Mundësi mjaft e mirë investimi pasi apartamenti është aktualisht me qera. Shitet 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.