>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Stacioni i Trenit, Tiranë

2+1

107m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Stacioni i Trenit, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 107.33m2 ku 89.65m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 17.68m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe ka tipologji 2+1+2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e tete me ashensor. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit. Mundësi mjaft e mirë investimi pasi apartamenti është aktualisht me qera.
Shitet 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

info[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.