>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Stadiumi Dinamo, Tiranë

2+1

81m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Me një sipërfaqe 81 m2 dhe me tipologji 2+1, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualete. Ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka certifikatë pronesie dhe shitet i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.