Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Twister Palace, Tiranë.

1+1

55.12m²

Në shitje

Përshkrimi

Don Bosko,”Twister Palace” është godinë banimi dhe shërbimi 4-10 dhe 11 kat me 2 kate parkimi nën tokë dhe ndodhet shumë pranë rrugës “Don Bosko”, konkretisht midis rrugëve dytësore “Karaj” dhe “Eshref Frashëri”, Tiranë.
Në cilësinë e objektit ndikojnë dhe materialet që do të përdoren si dhe teknologjitë e reja të ndërtimit si në realizimin e rifiniturave, ashtu edhe në realizimin e shtresave hidro dhe termo-izoluese, sistemit me veshje kapot dhe realizimin e murit dopio që ndan apartamentet midis tyre dhe me ambientin e jashtëm.
Apartament në shitje me tipologji 1+1. Ka sipërfaqe totale 55.12 m2. Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 48.32 m2, ndërsa sipërfaqe e përbashkët 7.8 m2.
Shitet 1000 E/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.