>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Ujësjellësi, Durrës

Zonë mjaft komode për jetesë !

2+1

136m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek ujësjellësi, Durrës. Ka sipërfaqe 136 m2 dhe tipologji 2+1+2, me mundësi për tu bërë 3+1 . Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor. Shumë pranë qendrës së qytetit. Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.