Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Vila e Zogut, Durrës

2+1

111m²

Në shitje

Përshkrimi

Me një sipërfaqe të brendshme 111 m2 dhe me tipologji 2+1, apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati të sapo përfunduar me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Bashkë me apartamentin shitet edhe garazhd për 2 makina me sipërfaqe 38m2. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson te gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode për klientin.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.