>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Vila L, Tiranë

2+1

115m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Vila L, Tiranë.
Me sipërfaqe 115 m2, dhe tipologji 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor. Shitet i mobiluar në menyrë bashkëkohore, posedon edhe hipotekë. Pallati ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar nga njerëzit. Pozicioni dhe pamje fantastike.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.