>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

106m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Ish Stacioni i Trenit dhe posedon një sipërfaqe totale prej 106m2 ku 91m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 15m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e 4 të një pallati në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.