>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

82m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në Rrugën “5 Maji”. Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 82.3m2 ku 72.2m2 është sipërfaqa e brendshme e apartamentit dhe 10.1m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është e organizuar në 2 dhoma, sallon+kuzhinë dhe tualet. Apartamenti është në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.