>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

110m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Myslym Shyrit, posedon një sipërfaqe prej 110m2 dhe ka tipologji 2+1+2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete, ku njëra është kthyer në dhomë lavanderie dhe depo. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një godine me ashensor. Është i mobiluar dhe i investuar në detaje. Në cmim janë të përfshira dhe 2 garazhde me sipërfaqe totale 65m2. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar.
Cmimi i shitjes 255.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.