>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Rruga “Ramazan Demneri”. Apartamenti ka sipërfaqe totale 125m2 nga të cilat 116m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 9 m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati të mirëadministruar me ashensor. Jepet për shitje bosh, ka orientim Lindje-Jug-Perëndim. Apartamenti ka mundesinë për tu përshtatur edhe në 3+1.
Cmimi i shitjes 145000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.