>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

3+2

122m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament për shitje pranë Kafe “Flora”. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 122.2m2 nga të cilat 108.6m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 13.6m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një godine të mirëadministruar me ashensor. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e frekuentuar dhe e preferuar.
Cmimi i shitjes 240000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.