>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

3+3

210m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Kopshti Zoologjik me sipërfaqe të brendshme 210m2 dhe 25m2 është sipërfaqja e verandës. Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 3 tualete. Ndodhet në katin e 3 të një godine me ashensor. Në cmim janë të përfshira dhe 2 poste parkimi. Zona i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.