>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

1+1

69m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet tek Rruga e Dibrës. Posedon një sipërfaqe totale prej 69.2m2 ku 58.9m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 10.3m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 2 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 93000 Euro.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.