>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

91m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në Rrugën “Ali Demi”, në një zonë të qetë dhe të kërkuar nga njerëzit. Me sipërfaqe
totale prej 91.46m2, ku 76.42m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 15.04m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 2 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor.
Cmimi i shitjes 1250 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.