>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë Restorant Durrësit, dhe posedon një sipërfaqe prej 60m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues 5-katësh. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e qetë dhe e kërkuar.
Cmimi i shitjes 65000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.