>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

3+1

139m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Freskut, një zonë që i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Me sipërfaqe totale prej 139m2, apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar.
Cmimi i shitjes 800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.