>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

105m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Freskut, një zonë e qetë e cila ndodhet larg zhurmës së qytetit. Me sipërfaqe totale prej 105m2 ku 87m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 18m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 2 të një kompleksi të ri të mirëadministruar me ashensor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe posedon hipotekë.
Cmimi i shitjes 87000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.