>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

113m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Garden Building është projekti më i ri elitar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.
Apartamenti me sipërfaqe totale 113.2m2 ku 91.4m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 19.8m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 2m2 është sipërfaqja e gjelbërt. Apartamenti është i organizur në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete.
Cmimi i shitjes është 1500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.